O nás

Proč si vybrat TowPoint

Jsme dceřinou společností firmy VAPOL CZ, která působí na trhu s automotive už od roku 1991 a tažná zařízení dodává od začátku hlavně servisům. Založili jsme si proto síť profesionálních montážních středisek po celé ČR, ale také na Slovensku.

KOULI NAMONTUJEME NA ELEKTROMOBIL I NA FABKU
Montáž tažného zařízení je specialitka, a ne každý ji opravdu umí. Proto naše montážní střediska vybíráme pečlivě a podle přísných kritérií.

POKRÝVÁME CELOU ČR
Dbáme na to, aby byla naše střediska dobře dostupná. Určitě nemáme za cíl být všude, protože jedeme hlavně na kvalitu. Víme, že naši zákazníci si klidně udělají výlet za kvalitní montáží tažného zařízení. Je to přece pro svého miláčka na 4 kolech a je to záležitost na celý život. Tady jsou prostě priority jinde 😉

NECHTE TO NA NAŠICH PROFÍCÍCH
Jako jediní v ČR Vám zajistíme kompletní montáž tažného zařízení. Prakticky to znamená, že stačí vyplnit poptávkový formulář na našich stránkách, vybrat si typ tažného, dovézt vozidlo do nejbližšího montážního střediska a za pár hodin si pak vyzvednout auto i s koulí.

U NÁS NEKUPUJETE JEN TAŽNÉ, ALE KOMPLETNÍ MONTÁŽ
Obvykle se setkáte s tím, že si vyberete tažné a pak si musíte extra domlouvat montáž. Moc dobře víme, že tohle je opravdu otravný a někdy stresující proces. Jaký servis vybrat? Kde to umí opravdu dobře? Co když se během montáže stane něco s tažným, které je moje? Kdo bude řešit reklamaci, a vyřeším ji vůbec někdy? Tohle u nás řešit nemusíte, protože nabízíme komplexní služby i doživotní záruku.

S VÝBĚREM PORADÍME I VAŠÍ BABIČCE
Nemusíte být experti ani na auta ani na tažné. Na to jsme tady my. Takže se nebojte, když autům nerozumíte, nemusíte trávit hodiny na Googlu, abyste se zorientovali. Naši srdcaři ze zákaznického centra umí poradit s výběrem tažného i absolutním autoneználkům.

MONTÁŽÍ TO NEKONČÍ
U nás si můžete vybrat ze široké škály doplňků k tažnému – třeba nosiče kola nebo zavazadel, nosiče zvěře, příčníky i střešní boxy. Samozřejmostí jsou náhradní díly a světla pro tažné vozíky, které v případě zájmu servisujeme. V rámci montáže tažného zařízení nabízíme nosiče za velkoobchodní cen, dokonce 6 měsíců zpětně.

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA JE STANDARD
Na každé u nás namontované tažné Vám dáme doživotní záruku, protože za naši práci dáme ruku do ohně.

Mapa montážních míst

TOWPOINT CZ na Firmy.cz