Hybridy/elektro

Tažné zařízení na elektromobily a hybridní auta

Na elektromobily a hybridní auta umíme tažné namontovat samozřejmě také. Můžete nám v klidu svěřit třeba svou Teslu Model Y, na kterou montovali naši profíci tažné posledně, ale umíme i další tahle vozidla jako třeba Hyundai Kona Electric nebo Volkswagen ID.4Jen je třeba si ověřit, jestli je na Vašeho elektro miláčka montáž možná.

Elektro i hybridní vozy naleznete v poptávkovém formuláři na úvodní stránce mezi běžnými vozy. Stačí zadat parametry a odeslat poptávku. S nabídkou či konzultací se Vám poté ozveme. Případně nás můžete kontaktovat na čísle 844 844 840 nebo na adrese info@towpoint.cz

Jak to probíhá?

  • Tažná zařízení a elektroinstalace na MHEV, HEV, PHEV jsou prakticky totožné, až na výjimky, s konvenčními vozidly se spalovacími motory.
  • Zařízení pro obytné vozy nám dodává německá firma AL-KO (SAWIKO), která je špičkou v oboru. Samozřejmostí je jak pevný, tak odnímatelný kulový čep dle Vaší volby.
  • Na elektromobily (BEV) a vodíkové vozy (FCV) se řídí údaji o zatížení tažného zařízení výrobcem konkrétního vozu, které naleznete ve velkém technickém průkazu vašeho vozidla.
  • Nevyznáte se v tažných zařízeních pro elektické vozy? Více info zde.